Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sydzyna

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Wola Malkowska

Wola Malkowska(Sydzyna + 22 km)

128 000 zł9 500 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż szeroką i ustawną działkę rolną, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszów(Sydzyna + 11 km)

481 000 zł74 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość 74 m | Po generalnym remoncie | Parter | Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna i klimatyczna nieruchomość o powierzchni 74 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chrząstów

Chrząstów(Sydzyna + 21 km)

200 000 zł2 282 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstków, 8 km od Mielca! Nieruchomość ma powierzchnię 22,82 ara i posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Malinie

Malinie(Sydzyna + 24 km)

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż. Cena: 130 000 zł | Powierzchnia: 10 ar | Lokalizacja: malinie, woj. podkarpackie Oferta dostępna wyłącznie u nas nie czekaj, działaj! Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 900 m² 21,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolną z warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kliszów

Kliszów(Sydzyna + 17 km)

169 000 zł5 700 m² 29,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Kliszów, w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Mielca (ok. 15 km). Powierzchnia działki wynosi 5700.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 769 m² 30,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o pow. 2769 m2, położona nad samym strumykiem w m. Zborów, 2,5 km od uzdrowiska Solec-Zdrój. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Langiewicza

Staszów(Sydzyna + 11 km)

266 175 zł31,02 m² 8 580,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 31,02 m z przestronnym tarasem o powierzchni 16,91 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Połaniec

Połaniec(Sydzyna + 9 km)

65,51 zł/m²30,68 m² 2 010 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 36.68 m2, położony w centrum dużego osiedla mieszkaniowego w Połańcu. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Langiewicza

Staszów(Sydzyna + 11 km)

291 864 zł37,19 m² 7 847,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,19 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Sydzyna

Sydzyna,świętokrzyskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Marzysz o życiu w harmonii z naturą, ale z nowoczesnym komfortem na wyciągnięcie ręki? Oto Twoja szansa na posiadanie wyjątkowego domu, który łączy w sobie oba te światy!.